Ayurveda Masajı

İstanbul Masöz Tavsiyelerimiz İçin Tıklayın !
Ayurveda Masajı

Ayurveda masajı, Hindistan kökenli ve alternatif tıp olarak görülen bir masaj tekniğidir. Özellikle omur bozuklukları, eklem bozuklukları, ciddi kas ve eklem ağrıları gibi tedaviler amacıyla tercih edilir. Doğrudan deriye özel yağlar ile uygulanan bir masaj türüdür. 500 yıla yakın süredir tercih edilmekte ve Uzakdoğu ülkelerinin yanı sıra hemen hemen tüm Dünya genelinde tercih edilmektedir. Basit ve doğru sonuçlar almanıza yardımcı olan bir masaj tekniği olmasından dolayı günümüzde rağbet görmektedir.

ayurveda hint masajı

ayurveda hint masajı

Ayurveda masajı, Türkiye’de de birçok masaj merkezi ve özel masöz / masörler tarafından tercih ediliyor. Doktorların ‘alternatif tıp’ olarak gördüğü bu masaj türü, özellikle dönemsel olarak yapılması durumunda kişilere birçok katkı sunabilmektedir.

 

Ayurveda Masajı Faydalı Bir Tekniktir.

 

Faydaları kanıtlanmış olan Ayurveda masajı, günümüzde birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Tam olarak sunduğu avantajlara değinecek olursak;

ayuverda masajı nasıl yapılır

ayuverda masajı nasıl yapılır

  • Vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.
  • Aynı zamanda vücut ağrılarını ortadan kaldırmaktadır.
  • Kas ve eklem ağrıları / zedelenmelerini dindirmektedir.
  • Vücuda akıcı bir enerji verir.
  • Kan akışını büyük ölçüde hızlandıran bir masaj türüdür.
  • Lif tedavisi için öne çıkmaktadır.

 

Ayurveda masajı Sıcak Yağlar ile Uygulanmaktadır

ayurveda masajı istanbul

ayurveda masajı istanbul

Ayurveda masajı, sıcak yağlar ile uygulanan bir masaj türüdür. Bu sebeple vücuttan toksinlerin arındırılması ve sağlıklı yaşama geçiş yapılabilmesi adına önemsenen bir tekniktir. Nitekim günümüzde birçok kişi bu masaj türlerinden faydalanmakta ve sağlıklı sonuçlar elde etmektedir. Yaşam standartlarınızı yükseltmenizi sağlayacak bu özel teknik sayesinde artık çok daha kaliteli bir masaj hizmetini ele almak söz konusudur. Hindistan kökenli olmasından dolayı bu bölgede çok sık tercih edilse de, Dünya’nın pek çok ülkesinde kişilerin ortak tercihi olmayı başarmıştır.

 

Siz de hemen Ayurveda masajı ile en ideal sonuçları almak ve kaliteli bir yaşam çizebilmek adına seçiminizi yapın. En güzel ve özel masaj teknikleri ile beraber artık ağrılardan ve toksinlerden arındırılmak söz konusudur. Nitekim doğru uygulanma ve hedef alınmış alanlara yapılan baskılar sayesinde çok daha kaliteli sonuçlar elde etmeniz söz konusudur.

 

Ayurveda masajı ile Vücudun Savunma Mekanizmaları Harekete Geçirilir

ayurveda yüz masajı

ayurveda yüz masajı

Tepkisiz kalan kaslar ve diğer pek çok alanı harekete geçirebilmek adına Ayurveda masajı tercih edilmektedir. Özellikle felç ve benzeri durumlarda Hindistan’da çok yoğun olarak hastalara uygulanan bir teknik olarak bilinmektedir. Doğru baskı teknikleri ve özelce hazırlanan yağlar sayesinde bu masajlardan kesin sonuçlar almak söz konusudur. Yaşanan ağrılı süreçleri hayatınızdan çıkartabilmek ve bu sayede yaşam kalitenizi arttırabilmek adına mutlaka bu masaj tekniğini gözden geçirmelisiniz.

 

Her geçen gün yoğunluk kazanan ve birçok kişi tarafından tercih edilen Ayurveda masajı, bu alanda ki hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Nitekim siz de böylesi bir masaj hizmetiyle çok daha sağlıklı ve kesin sonuçlar alabilir, aynı zamanda yaşamınızı çok daha ileri kapsamlarda tutma şansları elde edebilirsiniz.

 

Ayurveda masajı İstanbul’da Yoğun İlgi Görüyor

 

Web sitemiz vasıtası ile Ayurveda masajı hizmetlerini sunan birçok kuruluş veya özel masöz / masörlere ulaşabilirsiniz. Bu alanda yaptığımız çalışma ile taleplerinize en iyi dönüşleri sağlamak ve üst düzey bir hizmetten faydalanmanızı sağlıyoruz. Nitekim ağrılı geçen günleri hayatınızdan çıkartmak tek kaygınız ise doğrudan bu masaj hizmetlerini sunan kuruluşlar ile temasta olabilirsiniz. Özel bir teknik olmasından dolayı günümüzde çok az firma tarafından uygulanmaktadır. Nitekim sıcak yağlar ile hazırlanan bu masaj tekniği, ortalama 1 saat kadar süren bir seansa sahiptir.

 

1 Buraya yazın

  • by Fehmi Posted 13/04/2018 18:47

    Figen hanım ile yaptığım masajı hiç unutmayacağım hakikaten 10 numara masaj oldu. Teşekkürler Figen Hanım

Yorum ekle

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Giriş YapKayıt Ol