Nirvana Butik Masaj

Nirvana Butik Masaj, vücudun yumuşak dokularının manipülasyonudur. Masaj teknikleri genellikle eller, parmaklar, dirsekler, dizler, kollar, ayaklar veya bir aletle uygulanır. Masajın amacı genellikle vücut stresi veya ağrılarının tedavisine yöneliktir. Masaj yapmak için profesyonel olarak eğitilmiş bir kişi , Avrupa ülkelerinde geleneksel olarak masör (erkek) veya masöz (kadın) olarak bilinir . Türkiye’de, bu kişilere “Lisanslı Masaj Terapistleri” olarak sertifikalı ve lisanslı olmaları gerektiğinden genellikle masaj terapisti olarak atıfta bulunulur.

Nirvana Butik Masaj Profesyonel ortamlarda, müşteriler masaj masasında uzanırken, masaj koltuğunda otururken veya yerde bir minder üzerinde uzanırken tedavi edilir . Masaj endüstrisinde İsveççe, derin doku, yapısal entegrasyon, tetik noktası, manuel lenfatik drenaj, spor masajı, Thai masajı ve tıbbi masaj dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan birçok farklı yöntem vardır.

Nirvana Butik Masaj


Terapist ve Masaj Salonu tanıtımı sitemiz hizmete girmiştir.
Masaj, vücuttaki yumuşak dokuların manipülasyonudur. Ya da şu şekilde de diyebiliriz. Vücut stresini azaltan ve kaslarımızı rahatlatmaya yarayan bir uygulamadır.

Uzak Doğu’ya tatile gittiğinizde, ya da beş yıldızlı bir tesiste konakladığınızda masaj yaptırmadan dönüyorsanız, çok şey kaybediyorsunuz demektir. Çünkü usta ellerde yapılan güzel bir masajla bütün yılın yorgunluğunu daha kolay atabilir ve kendinizi bulutların üzerinde hissedebilirsiniz.  Peki ama Masaj Çeşitleri Arasından Hangisini Seçersiniz? Dünyadaki pek çok ülkenin kendi kültürlerine uygun farklı farklı masajları var.  İşte bu konuda size yardımcı olmak için masaj çeşitleri hakkındaki bilgileri sizin için derledik:

İşte bu konuda size yardımcı olmak için masaj çeşitleri hakkındaki bilgileri sizin için derledik:

  • Klasik Masaj. …
  • Thai Masajı …
  • Aromaterapi Masajı …
  • Shiatsu Masajı …
  • Sıcak Taş Masajı …
  • Baş, Boyun ve Omuz Masajı …
  • Refleksoloji. …
  • Spor Masajı