Masöz Bayan İstanbul

Masöz Bayan İstanbul en önemsenen gereksim ler den biri temizlik bu yüzden masaj hizmetinden önce İstanbul masöz lerinin seans alanını yeterince hijyenik ve kaliteli olması çok önemlidir. İstanbul masöz hizmeti kalitesi adına,  güzel ve yumuşak bir zemin gerekir bunun için de masaj masaları uygundur.

İstanbul masöz yapılacak olan kişiye örtünmesi için temiz tek kullanımlık havlu verilmelidir. Baş ve dizlere konulması için yastık olabilir ama çok şart değildir. İstanbul Masaj terapisti masaj için gerekli yağlar veya aramoterapi kremler bulunduracaktır. 

Bitkisel yağlar isteğe bağlı ya aromalı ve kokulu ya da aromasız ve kokusuz yağlar olmalıdır. Bu yağlar mineralli yağlar da olabilir ve gözenekleri tıkanamaz, gözenekleri açarlar. İstanbul masözleri masaj hizmetinde terapi alan kişinin rahat etmesi için elinden gelen gayrette bulunmalı, devamlı sorular sorarak terapi gören kişinin verimli masaj hizmeti aldığından emin olmalıdır.

Ortamda genellikle Asya’nın huzur verici müzikleri; güzel kokular ve loş ışık bulunması terapi gören kişinin psikolojik olarak kendisini seansa daha iyi vermesine yardımcı olmaktadır.

Masöz Bayan İstanbul

Masöz bayan olmaya karar veren kişi beraberinde birçok uzmanlık eğitimi almayı da göze almış olmalıdır. Masözlük dünyanın çoğu yerinde saygın ve kazançlı bir meslek sınıfındadır bunda aldıkları eğitim ve yetkinliklerin de etkisi çok büyüktür. Bu bağlamda İstanbul masözleri de dünyanın diğer yerlerinde olduğu gibi çeşitli eğitim ve bilgi birikimine ihtiyaç duyar.

Masöz İstanbul Etik Kurallar

Masaj uygulaması yapılan masaj evlerinde ilk defa gelen veya bir hizmeti ilk defa alacak konuklar, hizmetle ilgili bilgi isteyebilir. Bu durumda konuk ile ön görüşme yapmalıdır. Ön görüşmenin amacı, konuğa uygulamalar hakkında bilgi vermek, konuğun isteğini belirlemek, kişisel özellikleri hakkında bilgi edinmek ve yapılacak uygulamada konuğun beklentisini tespit ederk sorularına cevap vermektir.

Ön görüşmenin verimli geçmesi için görüşme yapan elemanın kibar, güler yüzlü, rahatlatıcı ve dikkatli bir dinleyici olması gerekir. İyi bir ön görüşme sonucunda neler yapılabileceği belirlenip alternatif çözümler sunulur ve karar konuğa bırakılır.

Olumlu yanıt alındığında görüşme sonunda elde edilen bilgiler kayda geçilir ve terapi anında bu bilgiler doğrultusunda konuğun memnuniyeti daha çok sağlanması amaçlanır. Daha verimli bir masaj hizmeti için İstanbul masözleri böyle bir eğitimi almış olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*