Eve Gelen Masöz

Eve Gelen Masöz ile en doğru şekilde masaj yapmanız için birisinin size her şeyi anlatmasını ister miydiniz? Herkes gibi siz de istersiniz. Gerekli olan detayları öğrenmeye odaklanmalısınız. Bunun için ideal bir konumdasınız. Bu yüzden okumaya devam edin ve ellerinizin bir insanın vücudunu nasıl etkileyeceğini keşfedin.

Eve Gelen Masöz

Sürekli olarak masaj terapistlerinizi eğitimli ve yetenekli kişilerden seçin. Lisanslı terapistler yorucu eğitimlerden geçerek sizin ihtiyaçlarınız için her eğitimi almıştır. Lisanslı bir masaj terapisti tutmak terapinizi profesyonel ve güvenli bir hale getirir. Masajınıza sırt bölgesinin üst kısmı ile başlayın. Bu bölgede çok fazla sayıda kas ve düğüm noktası bulunduğundan önemi büyüktür. Bu teknik sayesinde masaj yaptığınız insanı rahatlatabilir ve bütün vücudunu etkileyen bir masaj yapabilirsiniz.

Masaj yaptığınız insanın uygun bir şekilde hazırlandığından emin olun. Tercihen masaj masası ya da konforlu bir minder kullanmanız gerekir. Eğer bu aletleriniz yoksa konforlu bir koltuk da sizin için uygun olacaktır. Partnerinizin kafasının desteklenmesi çok önemlidir.


Sırt bölgenizde ağrı hissediyorsanız, standart sırt masajı rahatsızlığınızı gideremez. El masajı yapmayı deneyin. Baş parmağınız ve işaret parmağınız arasında kalan etli bölgeyi dikkatli bir şekilde sıkın. Bu tarz masaj terapileri, kasların geri çekilmesi veya kas spazmları konusunda oldukça yararlıdır.
Uyguladığınız basınç sizin isteğinize göre değişebilir. Bir bakıma derin doku masajı da buna örnek olabilir.

Kurallara uymak ve dakik olmak masajınızın etkilerini arttıracaktır. Masaj esnasında bu öneriler rahatlamayı daha kısa sürede sağlar ve rahatlatıcı ovma tekniklerinin avantajlarını arttırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*