Ataköy Masöz İlanları

Ataköy Masöz aslında tamamen eğer eğitim almış ve konusunda uzman manuel tarapist ise gönül rahatlığı ile masaj hizmeti alabilirsinz. Özellikle ağrılardan kurtulmak için uygulanan profesyonel manuel masajların yanı sıra dinlenmek veya bazı ağrılardan kurtulmak için masaj oldukça önemlidir.

ATAKÖY MASÖZ

Ataköy Terapist kişiye özel manel terapi ile size en uygun masaj hizmeti sunmaktadır. Ayrıca medikal masaj, aroma terapi masajları da günün yorgunluğunun atılmasına ve zinde hissedilmesine yardımcı olmaktadır. Bunlar dışında uygulanan mesajların kişiler üzerinde daha birçok faydalı etkisi bulunmaktadır.

Masaj tarihçesi başta Çin, Mısır, Yunan, Hint, Japon ve Eski Roma olmak üzere yüzyıllardan beri pek çok yerde uygulanmaktadır. En önemlisi Asya’da bebeklere güçlenmesi ve pozitif duygusal nitelikler kazanmaları için masaj yapılmaktadır. Bu neden ile masajın günümüzde pek çok iyileştirici ve dinlendirici etkilerinin olduğuna inanılmaktadır.

Ataköy Masöz Doğru kişiler tarafından yapıldığı zaman dokunmanın birçok yararı bulunmaktadır. Tansiyonun düşmesi, oksitosin hormonunun salgılanması ve kaygı seviyesinin azalmasını sağlamaktadır. Bu neden ile masaj hizmeti uygulamaları pek çok kişi üzerinde oldukça fazla yarar sağlamaktadır.

Uzman Masaj Terapisti Nasıl Olunur

Masajın yeri ve önemi tartışılmaz ancak her konuda olduğu gibi masajın da doğru eller vasıtasıyla ihtiyaç duyanlara ulaşması gerekiyor.

Öncelikle masajın ne olduğunu iyi anlamak gerekiyor sonrasında da masaj uygulamasını alacağınız uzmanı seçebilirsiniz ki bu da son derece önemli bir konudur.

Siz, siz olun T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve bakanlıkça uluslararası geçerliliğe sahip 608 Saatlik eğitim belgesi olmayan masörlere masaj yaptırmayın çünkü bu eğitimi alan bir masör insan vücudunu, anatomiyi, masaj tekniklerini iyi bir şekilde öğrenmiş ve yeterince pratik yapmış demektir.

Kaç çeşit masaj vardır?

Çeşitli kültürlerden kaynaklanan ve farklı amaçlara yönelik İsveç (Klasik) Masajı, Thai Masajı, Derin Doku Masajı, Refleksoloji, Aromaterapi, Spor Masajı, Spor Masajı, Anti Selülit Masajı, Lenf Drenaj, Bölgesel Masajlar, Boyun ve Sırt Masajı, Acupressure, Ayurvedik Masaj, Chavutti Thirumal, Hint Baş Masajı, Lomi Lomi Hawai Masajı, Shiatsu, Bali Masajı, Tantra Masajı, Tayland Masajı, Tay Yoga Masajı, Tui Na, Genel Masaj, Anti Stres Masajı, Lenfdrenaj masajı, yüz masajı, Medikal Masaj, Hamile masajı, Türk hamamı masajı, Hamam kürü, Kleopatra masajı (yosun ile), Sultan masaj (kil ile), Aloe Vera masajı, Mandara masajı, Nefertiti masajı, Şarap terapisi, Çikolata terapisi, Kahve peeling ve kahve aroma, Küba masajı, Geleneksel Roma masajı, Altın terapi, Watsu, Sıcak taş masajı, gibi pek çok masaj bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*